Są to oferty biznesowe z możliwością zapewnienia wielu dodatkowych usług, które dla użytkowników domowych są raczej mało przydatne, a często też po prostu niedostępne. W naszej ofercie umożliwiamy usługi i technologie umożliwiającą prowadzenie prac firmowych z wykorzystaniem sieci Internet w szybki i przyjazny sposób. Dodatkowo dodatkowe usługi umożliwiają prowadzenie mobilnego biura, do którego mamy dostęp z domu.

  • Standard.Net - to podstawowa usługa dostępu do Internetu. Cechą charakterystyczną usługi jest przede wszystkim dobra relacja prędkości transmisji do wysokości opłaty abonamentowej. 
  • Biznes.Net - to usługa dostępu do Internetu, która wychodzi naprzeciw potrzebom większości firm. Cechą charakterystyczną usługi jest przede wszystkim doskonała relacja prędkości transmisji do wysokości opłaty abonamentowej, możliwy stały adres IP, umożliwiający klientowi pracę na „w firmie” z domu, udostępnianie własnych zasobów w sieci i kreowanie własnych serwisów w Internecie. 
  • Super.Net - jest przeznaczona dla wymagającego segmentu średnich i małych firm. Gwarantuje ona symetryczne łącze w technologii SDSL, gdzie prędkość pobierania i wysyłania danych jest taka sama. Usługa zapewnia klientowi gwarancję pasma, dlatego dostępna prędkość transmisji jest zawsze na najwyższym poziomie. Zapewnionych jest tu więcej adresów IP i wyższą prędkość transmisji w sieci (uplink). 
zobacz:
WZÓR UMOWY
REGULAMIN
  Standard.NetBiznes.NetSuper.Net**
Transfer danych downloaduploaddownloaduploaddownloadupload
predkosc20 Mb/s20 Mb/s40 Mb/s40 Mb/s40 Mb/s40 Mb/s
gwarantowana predkoscdo 8  Mb/sdo 8 Mb/sdo 16 Mb/sdo 16 Mb/s40 Mb/s40 Mb/s
 Pakiet APakiet BGwarantowane łącze symetryczne
Adres publiczny IP 20 zł
Podsieć (dzierzawa routera) -20 zł20 zł
Cena 50 zł/msc100 zł/msc200 zł/msc
* wszystkie ceny są podane w netto.
Zgodnie przepisami ustawy Prawa Telekomunikacyjnego art. 11 ust. 1 z dnia 16 lipca 2004 r., na mocy zaświadczenia Prezesa UKE z dnia 2008.07.22 Firma ”Doradca Podatkowy Sławomir Wójtowicz” posiada wpis do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych nr 7830.
© Kancelaria Doradcy Podatkowego Sławomir Wójtowicz 
31-826 Kraków os. Złotej Jesieni 6/22-32 
Telefon: +48 12 640-62-51 do 59 
fax. +48 12 649-92-29 
biuro@wojtax.pl
Biuro polecane przez iKsiegowosc24Fakturuj bezpłatnie z Comarch ERP XTGwarancja bezpieczeństwa danych z Comarch IBARD Backup