ERP-Optima

Kancelaria Doradcy Podatkowego Sławomir Wójtowicz jest autoryzowanym partnerem COMARCH ERP OPTIMA.

Proponujemy Państwu wykorzystanie najnowszych rozwiązań, które nie wymagają zakupu drogich programów i platform do obsługi rachunków i podatków.

Dzięki naszej ofercie nie musicie się Państwo martwić o sprzęt komputerowy i zabezpieczenie danych – to wszystko odbywa się na naszych serwerach!

Oferujemy Państwu dostęp do systemu fakturowania z każdego miejsca na świecie. Wystarczy jedynie komputer z dostępem do internetu. Wszystkie dane i operacje są rejestrowane bezpośrednio na naszych serwerach.

ERP OPTIMA to program do obsługi mikro i małych firm. Dzięki niemu prosto i szybko wystawisz faktury, obsłużysz magazyn, zaksięgujesz dokumenty, naliczysz wypłaty, rozliczysz sięz urzędami, poprowadzisz sklep internetowy… i wiele, wiele więcej.

ERP OPTIMA nowoczesny program wspomagający zarządzanie firmą, którego główne zalety to:

– pełna integracja, czyli dane wpisujesz tylko jeden raz dzięki pracy na jednej bazie danych- w miarę rozwoju firmy możesz dokupywać więcej modułów- program zawsze zgodny z przepisami- możliwość pracy jednostanowiskowej lub w sieci

Funkcje systemuSprawdź funkcje programu! Dajemy ci gwarancję najlepszych rozwiązań. Przekonaj się, co możesz zyskać i jak ułatwić sobie pracę wybierając poszczególne moduły dla swojej firmy. kliknij
Opinie KlientówNiezależnie od tego, jaką działalność prowadzisz i w jakiej branży działasz. COMARCH ERP OPT!MA to rozwiązanie dla Twojego biznesu. Chcesz się przekonać? Zobacz opinie Użytkowników na temat programu.kliknij
Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług i używać najwygodniejszej formy fakturowania i księgowania, skontaktuj się z nami.

COMARCH ERP OPTIMA cennik:

Przewiń do góry