Internet

Są to oferty biznesowe z możliwością zapewnienia wielu dodatkowych usług, które dla użytkowników domowych są raczej mało przydatne, a często też po prostu niedostępne. W naszej ofercie umożliwiamy usługi i technologie umożliwiającą prowadzenie prac firmowych z wykorzystaniem sieci Internet w szybki i przyjazny sposób. Dodatkowo dodatkowe usługi umożliwiają prowadzenie mobilnego biura, do którego mamy dostęp z domu.

  • Standard.Net – to podstawowa usługa dostępu do Internetu. Cechą charakterystyczną usługi jest przede wszystkim dobra relacja prędkości transmisji do wysokości opłaty abonamentowej. 
  • Biznes.Net – to usługa dostępu do Internetu, która wychodzi naprzeciw potrzebom większości firm. Cechą charakterystyczną usługi jest przede wszystkim doskonała relacja prędkości transmisji do wysokości opłaty abonamentowej, możliwy stały adres IP, umożliwiający klientowi pracę na „w firmie” z domu, udostępnianie własnych zasobów w sieci i kreowanie własnych serwisów w Internecie. 
  • Super.Net – jest przeznaczona dla wymagającego segmentu średnich i małych firm. Gwarantuje ona symetryczne łącze w technologii SDSL, gdzie prędkość pobierania i wysyłania danych jest taka sama. Usługa zapewnia klientowi gwarancję pasma, dlatego dostępna prędkość transmisji jest zawsze na najwyższym poziomie. Zapewnionych jest tu więcej adresów IP i wyższą prędkość transmisji w sieci (uplink). 
Standard.netBiznes.net
Prędkość pobierania50Mb/s100Mb/s
Prędkość wysyłania50Mb/s100Mb/s
Adres publiczny IP+ 30zł/msc
Cena50zł/msc100zł/msc

* wszystkie ceny są podane w netto.
Zgodnie przepisami ustawy Prawa Telekomunikacyjnego art. 11 ust. 1 z dnia 16 lipca 2004 r., na mocy zaświadczenia Prezesa UKE z dnia 2008.07.22 Firma ”Doradca Podatkowy Sławomir Wójtowicz” posiada wpis do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych nr 7830.

Przewiń do góry